Futbal pre radosť Jn 3.16 odkaz MS 1990 v Taliansku

(čo, kedy, kde)

OFSFR – Veľké Orvište

Autor: L HAR

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie (RIVVIS) pripravil pre svojich členov vzhľadom na EURO 2024 bohatý program na najbližšie týždne. Tu je prehľad našich júnových akcií a aktivít:

1. JÚN (Streda)

San Maríno – Slovensko, prípravný zápas reprezentácie

• začiatok o 18.00
  • hrá sa v rakúskom Wiener Neustadt
  • doprava individuálna
  • odznaky k dispozícii

1. JÚN (Sobota)

Zápas fanklubov Slovensko – Wales

• V Bratislave od 16.00 Drieňová ul. Inter Bratislava
  • Kapitán nášho fanklubového výberu Ján Luža
  • Následne spoločné posedenie – Hostinec u Deda
  1. JÚN (Nedeľa)

Fanzóna pred zápasom Slovensko – Wales s krstom knihy

• Reštaurácia/ penzión Phoenix v Trnave, začiatok od 18.00
  • Prezentácia knihy Futbaloví machri (autor Ladislav Harsányi), krstní otcovia: Ladislav Jurkemik a Ján Kocian, moderuje René Stern
  • Možnosť zakúpiť si knihy Futbaloví machri (9 eur), Futbal to je hra (reedícia – 5 eur)
  1. JÚN (Nedeľa)

Koncert Simy Magušinovej pred odchodom na EURO

• Veľké Orvište, začiatok o 18.00
  • Hosť: Ján Švehlík. Moderátor: Adam Štefanec
  • Po programe cesta fanklubu do Nemecka na zápasy Belgicko – SR (17. 6. o 18. 00, Frankfurt) a SR – Ukrajina (21. 6. o 15.00 , Düsseldorf)

Prvý zájazd fanklubu do Nemecka (16.- 22. jún, cena 620 eur – autobus, ubytovanie s raňajkami, 4 noci)  – vstupenky podľa kategórie 6 MIEST ešte zostáva VOĽNÝCH!

Súčasť programu:

1. 6. – Spoločné posedenie“ Fanklub Mainz – Johannisberg Castle – Ján Kocian, Miroslav Karhan ochutnávka vína, prehliadka – posedenie trojchodové jedlo.

Rozpočet: Prehliadka a ochutnávka – sponzorované – Jedlo 63€ nápoje 15€ príspevok na hostí 5€ – spolu 83€ – autobus automatická účasť. Mimo organizovaný zájazd na vyžiadanie…

Program zájazdu  vyberal – Marcel Šmátrala – Hrad Eltz…. a iné.

1. zájazd fanklubu do Nemecka na Rumunsko (25.-27. 6)

Zájazd je vypredaný!

Návšteva múzea Mercedesu v Stuttgarte / ubytovanie v meste Heidelberg

Zápas proti Rumunsku sa hrá 26. júna od 18.00 vo Frankfurte

1. 6.2024 – Frankfurt – futbalový zápas vo fanzóne SVK – RUM – oficiálny program, 5 na 5  Vedúci za fanklub: Vladimír Ekhardt.

Mali záujem aj fankluby z Belgicka a Ukrajiny – zatiaľ nevyhovovali buď termíny, alebo podmienky – čo sa však môže zmeniť.

Ku všetkým zápasom je pripravený spomienkový zberateľský odznak v cene 3€.

OFSFR – členovia sa vyzbierali na nové vlajky a banner  k zápasom reprezentácie.

Zájazdy sú organizované s CK Awertour.

Fanklub SVK